day jewel

somebody searched the thing below, and they got my blog. boy that must have been a sight to see!

Search Engine Terms
These are terms people used to find your blog.

Today
Search Views
kerkoj vajze fshatare ne usa te virgjer 1
(I am looking for a peasant girl in us, and a virgin)

Any takers ladies? Hook an albo up!

Advertisements

12 thoughts on “day jewel

  1. po edhe ka…megjithese ne pergjithesi shkojne nga shqiperia te mbareshtohen; shih benin ke peshku
    moza e ku e di une…teorikisht edhe une origjinen e kam fshatare dhe jam akoma e virgjer; praktikisht ne komente dikush ka postiar nje poezi te ervin hatibit per nje vajze qe nuk eshte me as fshatare as e virgjer

  2. hahahahah! ka vu dhe kërkoj nga përpara, se mos nuk e merrte vesh maqina se nuk e kishte gjetë akoma. hahaha!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s