New Event, Mother’s Day with AAWO

aurela-dita-e-nenes.JPG

aurela-prapa.JPG

Advertisements

10 thoughts on “New Event, Mother’s Day with AAWO

  1. Shume te kripura i keni cmimet ju ne NYC. 100$ (i bie rreth 150 Sfr) per te rritur nuk kam paguar as per koncertin e Paolo Contes, as te Nik Cave dhe as per Massive Attack. Ndoshta vetem per Rolling Stones.

  2. sa shume perparime kane bere qe kur punoja un aty… they seemed to have an allergy for fancy things like advertisement.

    besoj se dhe 100 per person do gelltitet kesaj here mbas koncertit qe dha Aurela para ca javesh. Llafi eshte qe doli me shume sukses dhe ato qe nuk arriten te shkojne do ta shohin kete si rast te dyte per tu perfshire ne ringjalljen e Aureles si kengetare dhe entertainer.

    organizata pothuajse eshte shkrire fare dhe mezi mbahet gjalle. me behet qejfi qe nuk jane dorezuar edhe pse tashme jane kthyer ne nje organizate qe ekziston vetem si event planning (dmth va degjon zerin vetem per 28 Nentor e ca data te tjera) Dikur kishte nje rol te rendesishem dhe shpresoj qe te bej nje ndryshim 180 gradesh e te ze vendin e duhur ne komunitet pasi ka nevoj per me shume se aheng arixhinjsh .. … ka nevoj per kulture te mirefillt e jo mite ngushelluese.

  3. Sounds like a great event for a good cause. Being this is the largest event for AAWO, 100$ seems more than reasonable, given the prime location and entertainment and other invitees involved. I’m def. attending.

  4. Cmimet e koncerteve dhe aktiviteve ku kendon A.Gace sa vine dhe rriten, dhe eshte cmenduri te mendosh qe kur merr pjese ne kesi aktivitesh eshte i njejti repertor kengesh dhe shikon te njejtet fytyra njerezish qe duan vetem “to show off”.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s